Чи потрібно чистити баклажани перед приготуванням

Як правильно вибирати баклажани?

Головні ознаки того, що плід зірвано вже досить давно, є: коричнева плодоніжка, коричневі плями, м'якість, слизькість, а також зморшкувата і суха шкірка. Ні в якому разі не купуйте такі баклажани! Перед покупкою натисніть на шкуру біля основи баклажана. Якщо від пальця залишиться вм'ятина, це означає, що плід старий.

Кому не можна їсти баклажани?

Зверніть увагу, людям, що хворіють на гастрит, розлади травлення і виразки шлунка – вживати баклажани не можна. Також не варто захоплюватися баклажанами людям з цукровим діабетом, адже овоч може знижувати рівень цукру в крові. Баклажан має проносний ефект, тому його не можна їсти при діареї.

Що корисного в баклажанах?

Плоди багаті на клітковину, яка виводить з організму не тільки надлишкову рідину, а й шлаки. Баклажани містять вітаміни групи B, вітамін С, РР та каротин, а також такі необхідні організму мінеральні речовини, як калій, залізо, кальцій, магній, натрій та фосфор.

Як чистити баклажани – рецепти, як …
Баклажани зовсім не обов’язково чистити. Це роблять для того, щоб зменшити гіркоту у страві, так як у складі шкірки баклажанів дуже багато пряних і гірких речовин. Крім того, є ще один спосіб прибрати гіркоту з продукту – просто замочити нарізані шматочки в солоному розчині. Ще смачненьке: Грінки з сиром – творчий підхід до сніданку!