Як правильно обробити полуницю після врожаю

Добре для полуниці використовувати крапельне зрошення. Такий вид поливання дозволить отримувати потрібну кількість вологи та водночас ґрунт не заболочується. Після рясного поливання розпушуйте грунт, видаляючи бур'яни. Ґрунт навколо кущів потрібно замульчувати подрібненою травою, торфом, соломою.

Як правильно обрізати полуницю після збору врожаю?

Проведіть обрізку відразу після того, як полуниця перестала плодоносити. Видаліть з ділянки кущі, які вже не будуть плодоносити. З кущів, які плодоноситимуть у наступному році, потрібно зрізати листя з ознаками зараження хворобами та шкідниками, а також видалити вуса. Кеш

Як правильно обробляти полуницю?

Якщо ви садите полуницю в кінці серпня-вересні, закладаючи нові грядки, замочіть корені в суміші препаратів Антихрущ 20–30 мл та Фундазим 20 г (або Енергодар 60 мл), додавши їх до бовтанки з глини, перегною та води (пропорція 1,5:1,6:2). Потримайте корінці 1–2 години. Пізніше можна ще обробити грядки гербіцидом Мастак. Кеш

Як і коли обрізати полуницю?

Взагалі обрізку проводять тричі: навесні, після збирання врожаю та восени. Навесні це роблять після того, як розтане сніг і трохи підсохне ґрунт. Після цього залишають тільки зелене листя і бруньки, які ще не розвинулися. Обрізати полуницю слід ножицями або секатором.

Полуниця: догляд після врожаю, фото, полив, прополювання, …
Полуниця – трав’яниста багаторічна рослина, кущики якої досягають у висоту 15-35 см. Стебла в полуниці прямостоячі, опушені залізистим ворсом. Листя …